text.skipToContent text.skipToNavigation

 

Türkiye'de Roaming (Dolaşım) - Lebara Türkiye Tarifeleri ile Sınırsız Özgürlük

Türkiye'de 1,5 GB İnternet.
Her iki ülke için tek bir SIM kart/strong>
Sözleşme yok
Tüm Türkiye tarifeleri ile kayıt yapabilme imkanı

 

Sevdiklerinizle İletişimde kalın - Türkiye'de Sözleşmesiz İnterne

Her Türkiye gezinizde anlatacak çok şey oluyor. Türk Rivierası'ndaki güzel koylar, en sevdiğiniz aile bireyleri ile coşkulu aile kutlamaları, Boğaz manzarasına karşı içilen bir bardak çay veya Pamukkale'de yüzmek. Şimdi tüm bu güzel anılarınızı sevdiklerinizle paylaşmak için eve dönmeyi beklemenize gerek yok. Lebara artık gerek Türkiye içinde, gerek Türkiye’den yurt dışına, gerekse yurt dışından Türkiye'ye ucuz aramalar yapmanızı ve en iyi D-şebekesi kalitesinde internette gezinmenizi sağlıyor.

Lebara Türkiye Tarifeleri ile Sınırsız Özgürlük

UŞimdiye kadar Türkiye'de Roaming (Dolaşım) pahalı ve karmaşık bir konuydu. Şimdi, Lebara Türkiye Roaming teklifleri ile Lebara sevdiklerinizle daha fazla iletişim için bir fırsat oluşturuyor: Heyecan verici düzeyde hesaplı ve makul olan Lebara Türkiye tarifeleri ile Türkiye'de telefon görüşmeleri ve internette sörf yaparken sınırsız özgürlük.

Lebara SIM kartlarıyla evde olduğu kadar rahat bir şekilde Türkiye'de de arama yapma ve mobil veri kullanma avantajına sahipsiniz. SIM kart değiştirmeye ve yeni telefon numarasına gerek yok, yeni kayıt yok - ancak sınırsız özgürlük var. Lebara, S, M, L veya XL Lebara Türkiye tarifeleri ile aileniz, arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla kolayca ve düşük maliyetli bir şekilde bağlantı kurabilmeniz için bu Türkiye dolaşım seçeneklerini kullanımınıza sunuyor.

  NEW Turkey roaming
 • 1.5GB
  Internet inkl. LTE
  14,99

 

Lebara'da YENİ: İnternet ve Arama Maliyetlerinizi azaltmak için Türkiye Roaming (Dolaşım) ücretleri!

Türkiye S, M, L ve XL tarife ücretleri ile Türkiye'de ucuz ve hızlı internet erişiminiz olacak ve ayrıca Türkiye'ye artık daha ucuz telefon aramaları yapabileceksiniz. Her ikisine de sahip olmak isteyen ve tatil için Türkiye'ye gidenler için ideal: Dolaşım ve internet dolaşımı - ucuz aramalar ve güçlü sörf!

Türkiye'de Telefon Hizmeti ve Dolaşım

Türkiye içindeki ve Almanya'ya yapılan aramalar için dakika başına sadece 19 sent ödersiniz. Türkiye içinde gelen aramalar ile Türkiye içinde ve Almanya'ya gönderilen SMS'ler için dakika başına veya SMS başına sadece 22 sent ödersiniz.

Türkiye'de İnternet Roaming (Veri Dolaşımı)

Türkiye'deki tatiliniz sırasında internetsiz kalmamanızı sağlamak için, Lebara Türkiye tarifelerinde yer alan internet dolaşımı, ek seçenekler almanıza gerek kalmadan uygun ve karmaşık olmayacak şekilde tutulmuştur. Sadece 3.50 Euro'ya otomatik olarak 100 MB alacaksınız - Türkiye'de tatildeyken internet kullanmak isteyenler için ideal.

YENİ: - Lebara ile Türkiye'de İnternet Dolaşımı

Lebara'dan alacağınız Türkiye İnternet Pass (Turkey Data Pass) ile Türkiye S, M, L veya XL tarifenizle isteğe bağlı olarak sadece 14,99 €'ya evinizdeki gibi Türkiye'de de İnternet'te sörf yapın. 1,5 GB'lık veri hacmi ile hiçbir şey Türkiye tatilinizin en güzel anlarını paylaşmanın önüne geçemez. Türkiye İnternet Pass, Türkiye'de tatildeyken veya akrabalarını ziyaret ediyorken kesintisiz çevrimiçi olanlar için idealdir. İster İnternet'te sörf veya görüntülü telefon görüşmesi yapın, ister sosyal medyada gezinin veya anlık mesajlaşma yapın, Türkiye İnternet Pass ile her zaman dünya ve sevdiklerinizle bağlantıda kalabilirsiniz. Türkiye İnternet Pass, süresi sona ermeden önce birkaç kez tekrar alınabilir. Otomatik olarak yenilenmez. Bu da sınırsız özgürlükle maliyetleri her zaman göz önünde bulundurmanızı sağlar.

 

  NEW Turkey roaming
 • 1.5GB
  Internet inkl. LTE
  14,99
 • For new customers only: 2.5 GB until 12/31., then 1.5 GB 5
 • 1.5GB
  Internet inkl. LTE
  200 Flexi mins to Germany and Turkey landline
  30 International mins to Turkey mobile
  9,99
  28 days
 • For new customers only: 4 GB until 12/31., then 3 GB 5
 • 3GB
  Internet inkl. LTE
  400 Flexi mins to Germany and Turkey landline
  40 International mins Turkey mobile
  14,99
  28 days
 • For new customers only: 7 GB until 12/31., then 4 GB 5
 • 4GB
  Internet inkl. LTE
  Unlimited National mins to Germany
  Unlimited International mins Turkey landline
  100 International mins to Turkey mobile
  19,99
  28 days
 • For new customers only: 12 GB until 12/31., then 8 GB 5
 • 8GB
  Internet inkl. LTE
  Unlimited National mins to Germany
  Unlimited International mins Turkey landline
  100 International mins to Turkey mobile
  24,99
  28 days

Lebara: Güçlü Bir Ortak

Küresel olarak aktif bir mobil iletişim hizmet sağlayıcısı olan Lebara, özellikle ön ödemeli SIM kartlar temelinde dolaşım yapan Türkiye için güçlü ve güvenilir bir ortaktır. Pazarda türünün en iyi D-şebeke kalitesine ve LTE'ye sahip tek hizmet sağlayıcısı olan Lebara, etno-mobil operatörler alanında uzmandır. Bu da yılların deneyiminden yararlanmanın yanı sıra, aynı zamanda örneğin Türkiye'deki veri dolaşımı teklifleri gibi, sözleşme yükümlülükleri olmadan ihtiyaçlarınıza yönelik ve özel olarak hazırlanmış tarifelerden de en iyi şekilde yararlanabileceğiniz anlamına gelir

For Almanya'da ve Türkiye'de dolaşırken herhangi bir sözleşme yapmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Lebara - Bizimle Tüm Dünya Cebinizde.

No, the EU roaming does not apply to Turkey, as Turkey is not a member of the EU. As a result, roaming in Turkey can become very expensive. But with the Lebara Türkiye tariffs you can secure favorable conditions in Turkey.

With the Turkey Data Pass you get 1 5 GB data roaming in Turkey for only € 14.99. The Turkey Data Pass is valid for 4 weeks and does not extend automatically, but can be booked as often as you like and in succession. In addition, you can make very cheap calls using Turkey roaming: You only pay 19 cents per minute for outgoing calls within Turkey and to Germany. Incoming calls in Turkey and outgoing SMS within Turkey and to Germany only cost 22 cents per minute or per SMS.

The roaming option can only be added to the Lebara Türkiye tariffs . This means that you must first have a Türkiye tariff to be able to book the Turkey roaming option. You can add  Turkey Data Pass through MyLebara App, online or buy it in our partner shops and by SMS to 55255 with the booking code TURPASS.

With the Turkey Data Pass and the Lebara Türkiye options, roaming in Turkey is cheap: you only pay 19 cents per minute for outgoing calls within Turkey and to Germany. Incoming calls in Turkey and outgoing SMS within Turkey and to Germany only cost 22 cents per minute or per SMS.

Yes, you can continue to use your Lebara SIM card in Turkey. Make sure that you have the Türkiye tariff to add the Turkey Data Pass and enjoy data roaming in Turkey.

In Germany, Lebara uses the Deutsche Telekom network. Accordingly, you can make calls and surf within Germany with the best network quality in Germany. In Turkey, network quality and internet speed depend on the raoming partner in Turkey.

5) Die „Mehr Daten“-Aktion ist gültig vom 15.06.2020 bis zum 31.12.2020 und gilt nur für Neukunden, die vom 15.06.2020 bis zum 31.12.2020 eine neue Lebara Prepaid SIM-Karte registrieren und auf diese SIM-Karte im Aktionszeitraum eine Türkiye S, Türkiye M, Türkiye L oder Türkiye XL Tarifoption buchen. Bei Buchung oder Verlängerung einer dieser Tarifoptionen während des Aktionszeitraums vom 15.06.2020 bis zum 31.12.2020 erhalten Sie ein zusätzliches Gratis-Datenvolumen in Abhängigkeit von der gebuchten Tarifoption (1 GB Gratis-Datenvolumen bei Tür kiye S und Türkiye M, 3 GB Gratis-Datenvolumen bei Türkiye L sowie 4 GB Gratis-Datenvolumen bei Türkiye XL) für die jeweilige 4-wöchige Optionslaufzeit. Ab dem 01.01.2021 verlängert sich bei ausreichendem Guthaben die gebuchte Tarifoption automatisch um 4 Wochen zum jeweils aktuellen Preis ohne das zusätzliche Gratis-Datenvolumen, sofern sie nicht wie oben beschrieben mindestens 24 Stunden vor Ende der 4-wöchigen Optionslaufzeit gekündigt wird. Das Gratis-Datenvolumen ist nicht übertragbar und kann nicht in Bargeld oder andere Produkte eingetauscht werden. 

 

* Zzgl. einmaliger Verbindungsgebühr von 19 ct pro abgehendem Gespräch.